DEPREM SİGORTASI DASK

Deprem ve deprem sonucu meydana gelen yangın, patlama, tsunami ve yer kayması gibi olaylar, doğrudan maddi zarara neden olabilir.

DASK (Doğal Afetler Sigortalar Kurumu) Zorunlu Deprem Sigortası, bu maddi zararları sigorta poliçesindeki limitler doğrultusunda karşılar. Zorunlu Deprem Sigortası yaptırarak, ikamet ettiğin binayı tamamen veya kısmen zarar gördüğünde teminat altına alabilirsin. DASK sigortası yaptırmadığın durumda ise bu yardımdan yararlanman mümkün değildir.

HIZLICA TEKLİF ALABİLİRSİNİZ

Dask Deprem Sigortası

DEPREM SİGORTASI DASK Deprem ve deprem sonucu meydana

Daha Fazla...

Konut Sigortası

Konut Sigortası Nedir? Evinizde oluşabilecek yangın, sel, vana

Daha Fazla...
Ülkemiz yüksek riskli deprem kuşaklarından birinde yer almaktadır. Depremin doğrudan neden olduğu maddi zararlar ile deprem sonucu meydana gelen yangın, infilak, dev dalga (tsunami) veya yer kaymasının kendinize ve sevdiklerinize verebileceği maddi zararların karşılanabilmesi için vakit kaybetmeden Zorunlu Deprem Sigortanızı yaptırmanızı öneriyoruz. Zorunlu Deprem Sigortası, Doğal Afet Sigortaları Kurumu (DASK) tarafından sunulmaktadır.

Zorunlu Deprem Sigortası konutunuzun binasında depremin ve deprem kaynaklı meydana gelen yangın, infilak, dev dalga (tsunami) ve yer kaymasının doğrudan neden olduğu maddi zararları, poliçenizdeki limitler dahilinde karşılar.

Herhangi bir yardım lazım mı!

Konyada 1980'den beri poliçe sahiplerine hizmet veriyor - işletmeleri koruyor, kayıpları azaltıyor, talepleri savunuyor.